ikona lupa
Hledat řešení
ikona lupa
Hledat řešení
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE

Mateřské školy a školy, gymnázia, budovy pro školství

Inovace ve stavebních projektech pro děti, pomocí modulových staveb pro školy.

Potřebujete zlepšit podmínky pro předškolní vzdělávání ve vašem městě? Je nutné vyřešit nedostatek místa v místních mateřských školách kvůli nárůstu počtu obyvatel?

Kromě samotných škol a školek nabízíme možnosti pro vybudování mnoha dalších typů školních prostor. Dětské skupiny, denní jesle, dětské herny, mateřské školy, základní školy, střední školy, gymnázia, školicí centra, univerzita třetího věku – to všechno a mnohem víc lze vytvořit pomocí obytných modulů.

Víme, že ve školních budovách je důležité dbát na spoustu aspektů, například dobré osvětlení, vzdušný prostor, bezpečnostní dveře, okna, skla, požární ochrana, bezpečné elektrické spotřebiče a mnoho dalšího. Zajištěním těchto prvků úspěšně vytvoříme bezpečné a pozitivní prostředí pro rozvoj a výuku.

Školy z kontejnerů lze využít jako dočasné stavby – v praxi to znamená, že budova může po dobu rekonstrukce trvalé budovy sloužit jako dočasná náhrada. Poté je možné prostory využívat k jiným účelům. Každopádně jsou konstrukce navrženy tak, aby mohly sloužit jako trvalé stavby. Vzhled i funkčnost těchto budov lze vylepšit různými fasádami a střešními konstrukcemi.

Společnými silami můžeme vytvořit školní prostředí, které odpovídá potřebám různých typů škol, včetně lesních školek nebo třeba Montessori škol.

Pokud vás zajímá cena a rádi byste si o ní udělali představu, můžete ji zjistit v naší modulové kalkulačce, která vám vypočítá hrubou cenu projektu.

modulární mateřská škola

Proč si vybrat modulovou stavbu?

Stavby modulárních vzdělávacích zařízení začínají u nás v kanceláři, kde vznikají projekty. Náš tým vám může nabídnout své zkušenosti s návrhy školních budov. Doporučíme vám nejlepší a nejpraktičtější řešení. Projekt obsahuje veškeré informace týkající se rozložení místností, toalet, šaten, schodišť, umístění oken a dveří.

Velkou výhodou modulárního stavitelství je možnost rozšiřování a úprav stávajících budov v libovolný okamžik. Pokud to bude potřeba, lze kdykoliv přidat další kontejnery, které prostor zvětší.

Jakmile je projekt hotový, přistupujeme k jeho realizaci. Všechny fáze výroby modulárních škol probíhají v průmyslové hale, kde se vytvářejí pevné ocelové rámy sloužící jako základ každého kontejneru. Ty jsou následně opláštěny, přičemž stěny mohou být vyrobeny z různých materiálů, od sádrokartonu až po protipožární desky. Okna, dveře, vodoinstalace, elektroinstalace nebo vzduchotechnika jsou montovány už ve výrobní hale. Hotové kontejnery jsou pak převezeny na místo stavby, kde jsou spojeny dohromady. Díky tomuto postupu je staveniště chráněno před poškozením.

Pokud máte nějakou otázku, třeba odpověď najdete zde.

specifikace kontejnerů
ikona hodiny
Rychlá výroba
Výroba probíhá ve výrobní hale a je podstatně rychlejší než klasická.
ikona palec
Garance kvality
Dodržování stavebních předpisů a používání kvalitních materiálů.
Moderní vzhled
Použitím nejnovějších trendů může vzniknout moderní a funkční vzhled.
ikona cihly
Flexibilita prostoru
Možnost změny prostoru dle situací a potřeb zákazníků.
ikona cena
Dostupná cena
Náklady oproti klasické stavbě jsou o 10-30% nižší.
Mobilita budovy
Možnost změny umístění budovy z místa A do místa B.
Připravíme vám nezávaznou nabídku
Odeslat poptávku

Nahlédněte do zrealizovaných modulových školních budov.

Dětská skupina z obytných modulů

Domácí prostředí pro děti je v našich stavbách z kontejnerů samozřejmostí.

Modulární mateřská škola z kontejnerů Biel

Prostor pro výchovu, hru a vzdělání můžete vytvořit pomocí modulové stavby
všechny realizace
|
logo kreyo
crossmenu