ikona lupa
Hledat řešení
ikona lupa
Hledat řešení
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE

Kontejnery pro sportovní a zájmové kluby

Kontejnery obytné, sanitární a skladové mohou dohromady tvořit zázemí pro kluby.

Obce, sportovní a zájmové kluby, mohou vytvořit zázemí pro svou činnost bez toho, aby utrácely velké sumy peněz. Obzvlášť sportovci potřebují kvalitní šatny a hygienická zařízení. Naše kontejnery jsou navrženy tak, aby tuto potřebu uspokojily. Můžeme je vybavit moderními sprchovými kouty, umyvadly i toaletami. Snadno vytvoříme klubovny a společenské místnosti, splňující vaše potřeby. K sociálnímu zázemí můžeme připojit i skladovací místnosti pro skladování sportovního vybavení nebo techniku pro údržbu hřišť a stadionů. 

Na začátku všeho je projekt, ve kterém pro vás rozvrhneme jednotlivé místnosti a uspořádání veškerého zařízení, šatních skříní i věšáků. V koupelnách vám kromě jednotlivých sprch se závěsem můžeme nabídnout také skupinové sprchy umístěné v jedné vodotěsně uzavřené místnosti obložené keramickým obkladem a s podlahou vyspádovaná do odtokového žlabu. Pro ostatní prostory jako je kuchyň, prodejní pulty nebo výčep můžeme nabídnout řešení přizpůsobená vašim individuálním potřebám.

Pro venkovní vzhled vaší klubovny můžete použít barvy svého klubu. Na přání lze také na venkovní stěny připevnit nerezové umyvadlové žlaby pro sportovce, armatury pro připojení hadic anebo jiné komponenty pro údržbu hracích ploch, hřišť nebo venkovních terénů.

Pokud chcete aby kontejnerová sestava získala elegantní a moderní design, doporučujeme použití dřevěných latí, HPL nebo Cembrit panelů. Fasádu si také můžete udělat vlastní a my vám kontejnery připravíme pouze se surovou OSB deskou místo trapézového plechu.

Pokud vás zajímá hrubá cena sportovního zázemí, můžete využít naši modulovou kalkulaci. Nebo nás neváhejte kontaktovat.

 

Fotbalové kabiny z kontejnerů obložené dřevem

Proč si postavit modulovou stavbu?

Flexibilita našeho systému umožňuje různé konfigurace vašich prostor – například kuchyně pro přípravu jídla, prodejní plochy, kanceláře, nebo dokonce stánky s prodejními pulty. Nabízíme kompletní řešení pro sportovní a zájmové kluby, které hledají praktický a cenově dostupný způsob, jak vytvořit své vlastní prostory.

specifikace kontejnerů
ikona hodiny
Rychlá výroba
Výroba probíhá ve výrobní hale a je podstatně rychlejší než klasická.
ikona palec
Garance kvality
Dodržování stavebních předpisů a používání kvalitních materiálů.
Moderní vzhled
Použitím nejnovějších trendů může vzniknout moderní a funkční vzhled.
ikona cena
Dostupná cena
Náklady oproti klasické stavbě jsou o 10-30% nižší.
Mobilita budovy
Možnost změny umístění budovy z místa A do místa B
ikona cihly
Flexibilita prostoru
Možnost změny prostoru dle situací a potřeb.
Připravíme vám nezávaznou nabídku
Odeslat poptávku

Realizace kontejnerů pro kluby

všechny realizace
|
logo kreyo
crossmenu