ikona lupa
Hledat řešení
ikona lupa
Hledat řešení
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE

Obchody a prodejní plochy z kontejnerů

Společně s námi můžete realizovat své podnikatelské plány.

S pomocí našich flexibilních prostorových systémů jste schopni začít podnikat rychle a efektivně kdekoliv to trh vyžaduje. Během naší praxe jsme pomohli realizovat mnoho podnikatelských záměrů. Není pro nás problém vybudovat prostory různých provozoven jako jsou květinářství, kadeřnictví, salóny krásy a jiné služby pro obyvatele vašeho města. Z takzvaných unimobuněk jsme také postavili bezpočet budov pro obchody, bistra, kavárny, výčepy a pro mnoho dalších typů zařízení.

Venkovní vzhled prodejních ploch můžete vylepšit pomocí dřevěných fasád, HPL desek, Cembrit desek, hliníkových fasád nebo ponechat trapézový plech propůjčující modulu průmyslový styl.

Do buňky vám můžeme nainstalovat velká okna jako výlohy s bezpečnostní roletou pro ochranu před vnějšími vlivy. Pro mobilní gastronomii můžeme zajistit typické vyklápěcí stěny, vnitřní vybavení pak bude přizpůsobeno pro přípravu jídla, například protipožárními stěnami, instalovány mohou být ventilátory, odsávání, elektrické přípojky pro speciální zařízení a přípojky pro vodu.

Trendem dnešní doby jsou samoobslužné prodejny, autonomní obchody, které vám zajistí nepřetržitý provoz vašeho prodeje. Zákazníci vás můžou navštěvovat 24/7, a to se nemusíme bavit zdaleka jen o potravinách, ale můžeme vytvořit prostory pro květinářství, lékárny, potřeby pro zvířata nebo kavárny.

Obchod a prodejna z kontejnerů

Proč začít podnikat s pomocí kontejnerů?

Významnou předností modulárních staveb je flexibilita a mobilita. V případě potřeby lze budovy demontovat, přesunout a opět využívat na novém místě. Ve srovnání s tradičním stavitelstvím jsou moduly cenově dostupnějším a rychlejším řešením. Naše kontejnery jsou připraveny k provozu v krátkém čase a rychlá realizace znamená rychlý návrat investice.

specifikace kontejnerů
ikona hodiny
Rychlá výroba
Výroba probíhá ve výrobní hale a je podstatně rychlejší než klasická.
ikona palec
Garance kvality
Dodržování stavebních předpisů a používání kvalitních materiálů.
ikona cihly
Flexibilita prostoru
Možnost změny prostoru dle situací a potřeb.
ikona cena
Dostupná cena
Náklady oproti klasické stavbě jsou o 10-30% nižší.
Mobilita budovy
Možnost změny umístění budovy z místa A do místa B
Moderní vzhled
Použitím nejnovějších trendů může vzniknout moderní a funkční vzhled.
Připravíme vám nezávaznou nabídku
Odeslat poptávku

všechny realizace
|
logo kreyo
crossmenu