ikona lupa
Hledat řešení
ikona lupa
Hledat řešení
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE

Otázky a odpovědi

Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se kontejnerových staveb.

Náklady na nákup kontejnerů se pohybují od 24 000 Kč do 50 000 Kč za metr čtvereční. Cena modulové stavby se liší v závislosti na několika faktorech, včetně velikosti, složitosti designu, použitých materiálů a lokalitě stavby. Obecně platí, že modulové stavby mohou být nákladově efektivnější než tradiční stavby, ale konkrétní cena bude záviset na konkrétních požadavcích projektu.

Cena za kontejner závisí na několika faktorech, jako je použití vnitřních materiálů, počet a velikost oken nebo nadstandardního vybavení. Pokud se rozhodnete pro modul opláštěný PUR panely, může cena za 20" modul začínat na částce 132 000,-Kč. Pokud se rozhodnete pro modul s minerální izolací a vnitřní dřevotřískovou deskou, může cena za modul začínat na částce 197 000,-Kč.

Výhod máme spoustu, ale tou nejdůležitější je v dnešní době čas. Kontejnery vyrobíme a dovezeme na místo, kde se zapojí a vy můžete bydlet. Vše se vyrábí ve výrobní hale, která je pod střechou, takže nás neovlivňuje počasí, tak jako pevné stavby a mokré procesy.

Ano, určitě, není problém projekt rozvrhnout tak aby mohl být postavený z kontejnerů.

Ano, kontejner umíme dopravit na jakkékoli místo na zemi. Můžete si například zařídit chatu v horách nebo apartmán u moře.

Ano, můžete si cenu vypočítat zde. Vyplňte parametry a na email vám přijde cenová nabídka, bez toho aniž by jste nám museli volat.

Ne, sestavy nebo jednotlivé moduly tvoříme podle přání zákazníků, takže podle zadaného požadavku vytvoříme to co potřebuje zákazník.

Vše záleží na jeho složitosti a na naší komunikaci. Pro příklad se můžete podívat zde - jaká cesta vede ke koncovému předání hotového díla.

Standardně to neděláme, ale pokud není ve vašich silách si najít jeřáb na určeném místě, není problém z naší strany někoho zařídit.

Ano, provedeme montáž, tak aby se výsledný projekt mohl užívat k danému využití.

Nepředěláváme lodní kontejnery, ale určitě nás neváhejte kontaktovat a my vám poradíme nebo najdeme jiné řešení.

Ano, všechny označení můžeme shrnout v jedno = obytný kontejner, záleží už potom na jakých materiálech se dohodneme a z čeho kontejner postavíme. Unimobuňky a stavební kontejnery, většinou vyrábíme z PU panelů. Designové varianty, jsou vyráběny z pevných stěn – výhody a nevýhody si můžete přečíst zde.

Pro stavbu obytného kontejneru není ve většině případů nutné stavební povolení, ale postačí ohlášení stavebnímu úřadu. Dle stavebního zákona, ohlášení stavebnímu úřadu vyžadují stavby pro bydlení a pro rekreaci do 150 m2 zastavěné plochy, s jedním podzemním podlažím do hloubky 3 m a nejvýše dvěma nadzemními podlažími a podkrovím.

|
logo kreyo
crossmenuchevron-down