ikona lupa
Hledat řešení
ikona lupa
Hledat řešení
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE

Modulární mateřská škola z kontejnerů Biel

Realizace

Novostavba modulární mateřské školy.

Ve Švýcarském městě Biel bylo pěkně rušno, přijelo tam 16 kamionů, nákladem jim byly kontejnery. Po složení z kamionu, montéři propojili kontejnery, připojili je k inženýrským sítím a předali stavbu pro budoucí používání. Uživatelem se staly děti! Vznikla dvoupodlažní mateřská škola.

Modulární mateřská škola je sestavená z 32 kusů kontejnerů. Uvnitř sestavy najdeme 4 třídy se 2 společenskými místnostmi a pro každou třídu byla vytvořena samostatná šatna. Na jednotlivých podlažích najdeme hygienické zařízení přizpůsobené pro děti. Sanitární zařízení je usazeno podle stavebních norem pro děti v mateřských školách.

Cílem mateřské školy je poskytovat dětem příležitost k rozvoji sociálních, emocionálních, kognitivních a fyzických dovedností v přátelském a vzdělávacím prostředí. Mateřské školy často zdůrazňují hru, tvořivost a základní dovednosti, které připravují děti na vstup do základní školy. Tyto zařízení mohou být veřejné, soukromé nebo neziskové a hrají důležitou roli v raném vzdělávání a rozvoji dětí, proto dbáme na správné prostředí ve kterém se můžou děti rozvíjet.

Školka z kontejnerových modulů, lesní školka, montessori mateřská škola

Parametry modulární mateřské školy

ikona oblouk
Rozloha školy
738 m2
ikona oblouk
Počet modulů
32 ks
Vnitřní schodiště
Akustické stropy
Velká okna se stíněním pomocí venkovních žaluzií
Barva - RAL 7022 - stínová šedá
Nepotřebujete ve vašem městě mateřskou školku?
Kontaktujte nás
|
logo kreyo
crossmenu