ikona lupa
Hledat řešení
ikona lupa
Hledat řešení
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE

KALKULACE

Koupit
Pronajmout
Poptávka_vz3_koupit_online
  • Specifikace projektu
  • Údaje o projektu a kontaktní údaje

Jaký druh kontejnerů potřebujete?

Vyberte typ produktu, který odpovídá vašemu zaměření.


Kancelář

Nastavte parametry vaší kanceláře


Klubovna

Nastavte parametry vaší klubovny


Ubytovna

Nastavte parametry vaší ubytovny


Škola

Nastavte parametry vaší školy


Dětská skupina

Nastavte si prostory pro dětskou skupinu


0

Třída na obrázku má 90m2 a skládá se ze 4 obytných modulů. V mateřské škole je nutné zajistit pro 1 dítě prostor 4m2. Ve školách je na 1 dítě nutný prostor do 2m2. Vyobrazená místnost na obrázku může být pro 20 dětí předškolního věku, nebo 30 školáků.


0

Na obrázku je vyobrazen jeden kancelářský kontejneru o rozměru 18m2. Kontejner je rozdělen na chodbu a kancelář. Je vhodný pro 1-2 zaměstnance.

0

Na obrázku jsou dva kontejnery o celkové výměře 36m2 propojeny jsou mezi sebou chodbou a kancelář je otevřená, místo zde mohou mít i 4 zaměstnanci. 

0

Na obrázku jsou 4 propojené kontejnery, které mohou sloužit jako jedna velká sdílená kancelář, společenská místnost, jídelna nebo zasedací místnost. 

0

Místnost může například sloužit jako šatny, technická místnost, sklad, kuchyň nebo kancelář.

Na obrázku je vyobrazen jeden obytný kontejner o rozměru 18m2. Kontejner je rozdělen na chodbu a pokoj.

Na obrázku je vyobrazen jeden modul, který lze rozdělit na šatnu a úklidovou místností, šatny dále navazují na hernu.

0

Místnost může například sloužit jako jídelna s kuchyní, velká šatna, místnost pro lékaře nebo fyzioterapeuty, malá společenská místnost, malá prodejní místnost, sklad.

Na obrázku jsou dva kontejnery o celkové výměře 36m2 propojeny jsou mezi sebou chodbou a místnost je otevřená. Prostor může být využít jako větší pokoj, ložnice nebo malá kuchyň.

0

Místnost může sloužit jako velká společenská místnost, klubovna, jídelna, prodejní místnost.

Na obrázku jsou 4 propojené kontejnery, které mohou sloužit jako jeden velký prostor, společenská místnost, jídelna, obývák, kuchyně aj

Kolik prostoru pro děti potřebujete?

Na obrázku jsou propojené 4 kontejnery, které slouží jako jedna velká místnost do které můžeme umístit až 12 dětí. Místnost bude sloužit jako herna/ jídelna a spací místnost.


0

Na obrázku je sanitární zařízení pro děti předškolního věku kdy na 5 dětí připadá 1 toaleta a 1 umyvadlo, hygienické zařízení by mělo obsahovat jednu sprchu. Ve školách se zřizuje 1 umyvadlo na 20 žáků, a WC se rozděluje na dívky a chlapce, 1 záchod na 20 dívek, u chlapců je 1 pisoár na 20 žáků a 1 toaleta na 80 chlapců.

Na obrázku je WC kontejner, rozdělen na pánské toalety a dámské toalety. Dámské toalety tvoří 2x WC kabina a 2x umyvadlo. Pánské WC tvoří 1x WC kabina, 2x pisoár a 1x umyvadlo. Takový WC kontejner vystačí minimálně pro 30 zaměstnanců.

Do kontejneru o 18m2, můžete umístit sprchovací kabiny, umyvadla, pisoáry a záchody.

Počet zařizovacích předmětů se určuje podle počtu lidí využívajících klubovny. 

Na obrázku je koupelnový kontejner, rozdělen na tři místnosti s chodbou. Samostatná toaleta s malým umyvadlem. Technická místnost s bojlerem a přípravou pro pračku. Poslední místnost je se sprchou a umyvadly.

Kolik sanitární modulů potřebuje vaše dětská skupina?

Na obrázku je sanitární zařízení rozdělené pro personál a pro děti, součástí sanitárního zařízení je i sklopný přebalovací pult.

Pokud nemáte dostatečnou půdorysnou plochu pro vaši stavbu, můžete si zadat více pater. Kontejnery můžeme stohovat až do tří pater. 

0

WC kontejner 6,05x2,43 m vnitřní výška 2,50 m, stěny a střecha zatepleny PU sendvičovými panely, podlaha zateplena minerální vatou, podlaha PVC.

Vybavení:

2 ocelové dveře

4 výklopná okna

5 WC s WC kabinou

3 pisoáry s pubertální stěnou

2 umyvadla s bojlerem pod umyvadlem

Elektrická instalace se 2 elektrickými ohřívači

0

Sprchový kontejner 6,05x2,43 m vnitřní výška 2,50 m, stěny a střecha izolované PU sendvičovými panely, podlaha izolovaná minerální vatou, PVC podlaha.

 

Vybavení:

2 ocelové dveře

3 výklopná okna

1 mycí žlab se 3 mycími místy

5 sprchových koutů s 300litrovým bojlerem na teplou vodu

Elektrická instalace se 2 elektrickými ohřívači

0

WC - sprchový kontejner 3,00x2,43m vnitřní výška 2,50m, stěny a střecha s PU-sandwich panely zateplená podlaha minerální vatou, podlahová krytina PVC

Vybavení:

2 ocelové dveře

2 výklopná okna

1 WC s WC kabinou

1 pisoár s pubertální stěnou

2 umyvadla

1 sprchový kout s 80litrovým bojlerem

Elektrická instalace se 2 elektrickými ohřívači


Vnitřní obložení stěn je standardně provedeno z laminovaných dřevotřísek, ale na vaše přání můžeme vnitřní stěny vyrobit ze sádrokartonových desek, které zajišťují protipožární ochranu po dobu 30 minut, také jejich spoje nejsou přiznané, takže se to projeví na vzhledu místnosti. 

Funkční a moderní vzhled v sobě bezpochyby nesou velká okna, takové okna se dají zastínit venkovními hliníkovými žaluziemi u kterých si můžete korigovat tok světla do místnosti.

Nad sestavu kontejnerů si můžete nechat vyrobit a namontovat přídavnou střechu. Přídavná střecha snižuje náklady na údržbu, zlepšuje tepelnou a zvukovou izolaci budovy.


Zvláštně ohnutý hladký plech,nalakovaný v barvě sestavy, nebo podle vašich přání, nazývame atika. Můžeme do ní ukrýt přídavné střešní okapy nebo jen skrýt rámy kontejnerů.

Klimatizace je zajištěna dělenými klimatizačními jednotkami. Venkovní jednotky jsou připevněny na přední straně modulu.

Vyplňte prosím údaje k projektu

Zajímá nás kde a za jak dlouho potřebujete projekt realizovat.


0

Pokud je nájem delší než 36 měsíců, doporučujeme nákup, který je ekonomičtější než nájem.

Vyplňte prosím kontaktní údaje

Červená hvězdička značí povinné údaje.


Poptávka_vz3_pronajmout_online
  • Specifikace projektu
  • Údaje o projektu a kontaktní údaje

Pronájem

Nastavte parametry modulů k pronájmu


0

Kontejner s rozměry 6058x2435mm. Užitná plocha modulu se pohybuje okolo 12,5m2. Vybavení: 2x okna, 1x dveře, osvětlení, elektrické topení, zásuvky.

0

Sanitární kontejner o rozměrech 6058x2435mm. Vybavení: 2x dveře, 4x okna, osvětlení, elektrické topení, sanitární zařízení. Místnosti jsou oddělené příčkou a tvoří zvlášť WC prostor pro ženy a muže. Do sanitárních kontejnerů lze umístit sprchy s bojlery.

Pokud nemáte dostatečnou půdorysnou plochu pro vaši stavbu, můžete si zadat více pater. Kontejnery můžeme stohovat až do tří pater. 

Vyplňte prosím údaje k projektu

Zajímá nás kde a za jak dlouho potřebujete projekt realizovat.


0

Pokud je nájem delší než 36 měsíců, doporučujeme nákup, který je ekonomičtější než nájem.

Vyplňte prosím kontaktní údaje

Červená hvězdička značí povinné údaje.


|
logo kreyo
crossmenu