ikona lupa
Hledat řešení
ikona lupa
Hledat řešení
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE

Dětská skupina z obytných modulů

Realizace

Novostavba z obytných modulů, prostor pro dětskou skupinu.

Jak vybudovat denní jesle nebo dětskou skupinu? S našimi kontejnery, jednoduše. Budovu můžete mít na místě do 14-16 týdnů.

V německém městečku Riedbach, byla v roce 2022 dokončena modulární mateřská školka, spadající do specifikace denní jesle. Modulární stavba leží vedle stávající mateřské školy a rozšiřuje kapacitu pro 10-20 dětí ve věkové kategorii od 18 měsíců do 4 let. Pro děti jsme vytvořili jednu samostatnou třídu, společenskou místnost, šatnu a sanitární místnost s přebalovacími pulty.

Dětské skupiny jsou jednou ze služeb péče o děti předškolního věku v české republice a rozšiřují tak spektrum těchto služeb. Poskytují pravidelnou péči o děti již od 6 měsíců věku do zahájení povinné školní docházky. Cílem je vytvořit pro děti prostředí, kde se budou cítit jako doma a zároveň budou mít příležitost poznávat svět kolem sebe.

Kontejnery pro děti, herna pro děti, zázemí pro dětskou skupinu, prostory pro děti, kontejnery Brno, kontejnery Jihlava, kontejner Třebíč, kontejner Pelhřimov, kontejner Havlíčkův Brod, kontejner Žďár nad Sázavou

Parametry novostavby dětské skupiny z kontejnerů

ikona oblouk
Rozloha školy
222m2
ikona oblouk
Počet modulů
12 ks
Sociální zázemí s přebalovacími pulty
Akustické stropy
Fasáda - Exteriérové HPL desky Fundermax - barva červená
Potřebujete ve vašem městě nové zařízení pro děti?
Kontaktujte nás
|
logo kreyo
crossmenu