ikona lupa
Hledat řešení
ikona lupa
Hledat řešení
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE

Kancelářské kontejnery ideální řešení pro konfiguraci pracovního prostředí

Flexibilní a efektivní pracovní prostory vytvořené pomocí modulové stavby

Administrativní budovy z kontejnerů v sobě mohou ukrývat vše, co potřebujete k dobrému pracovnímu výkonu. Vnitřní prostory lze vybavit kuchyňskými kouty, společenskými místnostmi a nesmí chybět ani sociální zázemí. Ke standardním kancelářím můžeme přidat i zasedací místnosti, školicí prostory nebo sdílené kanceláře nazývané coworking space. Pokud jsou vaše pozemky omezeny půdorysnými rozměry, nesmíme zapomenout, že kontejnery můžeme skládat až do výšky tří pater.

CubeCont vám přináší také spoustu možností pro interiérový design. Na stěny můžeme použít tapety, barvu, keramické obklady, stěnové PVC nebo různé betonové stěrky. Pro stropy jsou k dispozici akustické pohledy se spoustou stylů na výběr. Na podlahy lze položit vinylovou podlahovinu, linoleum, keramická dlažba, koberce nebo korek. 

Elektroinstalace je přizpůsobena potřebám moderních počítačových pracovišť. Kvalitní osvětlení zajistí optimální světelné podmínky ve vašich kancelářích. Instalací kabelových kanálů pro zásuvky, IT a telefonní zásuvky lze vaše pracoviště velmi flexibilně propojit s různými zdroji. Pro řízení vnitřní teploty v kancelářských kontejnerech se instalují klimatizace, jak pro chlazení, tak i vytápění. K samotnému vytápění se instalují i elektrické konvektory nebo nástěnné radiátory. 

Administrativní budova vybudovaná z kontejnerů

Proč si vybudovat pracovní prostor v kontejneru?

Kancelářské kontejnery nabízejí neuvěřitelnou flexibilitu. Můžete je umístit téměř kamkoliv – na volné parcely, do industriálních zón, do vnitřních halových prostor, jako přístavby k budovám nebo na střechy stávajících budov. Jejich mobilní povaha umožňuje snadné přemístění, pokud se vaše potřeby změní.

Stavební kontejnery mohou sloužit jako zázemí pro staveniště, ve kterém najdete kanceláře, sociální zázemí, jídelny, ubytování a vše potřebné pro vaše zaměstnance.

Do vnitřních prostor výrobních hal si od nás můžete nechat vyrobit kancelář mistra nebo sociální zázemí pro pracovníky, nemusíte v halách nic nově budovat, vše vám hotové přivezeme na místo

specifikace kontejnerů
ikona hodiny
Rychlá výroba
Výroba probíhá ve výrobní hale, tím je podstatně rychlejší než klasická výroba.
ikona palec
Garance kvality
Dodržování stavebních předpisů a používání kvalitních materiálů.
Moderní vzhled
Použitím nejnovějších trendů může vzniknout moderní a funkční vzhled.
ikona cihly
Flexibilita prostoru
Možnost změny prostoru dle situací a potřeb zákazníků.
ikona cena
Dostupná cena
Náklady oproti klasické stavbě jsou o 10-30% nižší.
Mobilita budovy
Možnost změny umístění budovy z místa A do místa B.
Připravíme vám nezávaznou nabídku
Odeslat poptávku

Podívejte se na kanceláře a administrativní budovy, které jsme dodali

Administrativní budova z modulů

Kancelářský kontejner sloužící jako sídlo firmy
všechny realizace
|
logo kreyo
crossmenu