ikona lupa
Hledat řešení
ikona lupa
Hledat řešení
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE

Ubytovny z kontejnerů, penziony, chaty, apartmány, domy pro seniory

Inovativní a ekonomicky dostupné řešení ubytování pomocí modulové stavby

Ubytovny, penziony, chaty, apartmány nebo jiný typ ubytovacího zařízení si můžete nechat postavit pomocí obytných kontejnerů.

Díky naší modulové výstavbě si můžete vytvořit vlastní prostory pro bydlení. Naše moduly jsou navrženy tak, aby byly snadno přizpůsobitelné vašim individuálním potřebám a představám. Můžete si vybrat z různých velikostí, rozvržení a stylů, díky kterým dosáhnete přesně takového vzhledu, jaký si přejete.

Pro využití veškerého prostory pro bydlení lze k bydlení z kontejnerů přistavit ocelové podesty, ochozy, schodiště a terasy, které je možné zastřešit přídavnou střechou nebo přístřeškem. Pro zimní období jsou ideálním řešením klimatizace. Vaše nové prostory můžeme vybavit kuchyňskými kouty. Samozřejmostí jsou i sanitární zařízení.

V modulové výstavbě můžete zřídit ubytování pro zaměstnance, sezónní brigádníky nebo vybudovat dům pro seniory, v němž budete poskytovat sociální a zdravotní péči. Můžete budovat lékárny nebo oddychové a relaxační místnosti.

Trendem dnešní doby jsou apartmány v kontejneru. Vyrobíme vám takový apartmán na přání a můžeme vám ho odvézt do zajímavých destinací, například jako chatu v horách nebo apartmán s výhledem na moře.

Pokud vás zajímá cena za takový mobilní dům, je možné si ji hrubým odhadem vypočítat v naší modulové kalkulačce.

Ubytovací kontejnery

Proč by mělo být zajímavé bydlení v kontejneru?

Montované domy můžou na první pohled působit skromně, ale skrývají v sobě širokou škálu výhod, které z nich činí ideální volbu, pokud hledáte efektivní a moderní způsob ubytování.

Mohou pomáhat v nelehkých životních situacích a mohou některým lidem posloužit jako start-up. Kontejnerová sestava může ve vašem městě sloužit jako sociální bydlení, mohou ji využít jak lidi bez domova, matky s dětmi, tak senioři, kterým se bude dostávat péče 24/7.

Kontejnery také dobře poslouží jako dočasné bydlení pro lidi zasažené přírodní katastrofou, kteří potřebují rychle a za nižší náklady využívat nějaké bydlení.

specifikace kontejnerů
ikona palec
Garance kvality
Dodržování stavebních předpisů a používání kvalitních materiálů
ikona hodiny
Rychlost dodání
Výroba probíhá ve výrobní hale, tím je podstatně rychlejší než klasická výroba
ikona cihly
Flexibilita prostoru
Možnost změny prostoru dle situací a potřeb.
ikona cena
Dostupná cena
Náklady oproti klasické stavbě jsou o 10-30% nižší.
Mobilita budovy
Možnost změny umístění budovy z místa A do místa B
Moderní vzhled
Použitím nejnovějších trendů může vzniknout moderní a funkční vzhled.
Připravíme vám nezávaznou nabídku
Odeslat poptávku

Realizace | kontejnerové ubytovny

všechny realizace
|
logo kreyo
crossmenu