ikona lupa
Hledat řešení
ikona lupa
Hledat řešení
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE
KONTAKTY
E-BOOK
KALKULACE

Technologické kontejnery

NÁŠ KONTEJNER JAKO ZASTŘEŠENÍ VAŠEHO ZAŘÍZENÍ

Stavební buňka jako technologický kontejner. Ideální řešení pro rychlé a pohodlné umístění různých zařízení tam, kde je potřebujete. Buňky lze umístit prakticky kamkoliv, kde je možné připravit vhodné podloží nebo konstrukci pro jejich instalaci. V praxi to znamená, že kontejnery můžete najít na vodních přehradách, u elektráren, ropných stanic nebo vrtů. Dovnitř lze umístit zařízení, které potřebujete zastřešit nebo stěhovat. 

Potřebujete místo, kde budete uchovávat baterie, rozvody či kogenerační jednotky? Skladování energie je největší výzva dnešní doby! Pro skladování baterií, neboli skladování elektřiny, si můžete vybrat naše moduly, které jednoduše přistavíte k fotovoltaické, bioplynové nebo větrné elektrárně. 

V kontejneru si můžete vybudovat elektrické měnírny, na jednom místě můžete mít transformátory, usměrňovače, omezovače napětí, ovládací skříně, skříně s odpojovačem nebo rychlovypínačem. Kontejner může sloužit jako kiosková trafostanice nebo kontejner pro kogenerační jednotky. 

Další sférou využití jsou třídicí linky pro recyklaci, které se dodávají jako sestava z obytných kontejnerů s velkými otvory ve stěnách, kam se instalují třídící pásy, a otvory v podlahách jako vyhazovací šachty. 

Mobilní kompresorové stanice lze umístit mimo výrobní prostory, což je obzvláště výhodné při rozšiřování výrobních kapacit

Buňka může splňovat funkci čerpací stanice, do které lze uložit pumpy, čerpadla a jiné agregáty, včetně nádrží a řídících jednotek. 

Všechny potřebné komponenty se instalují ve výrobní hale, a poté se přivezou na místo.

Budova pro třídící linku z kontejnerových modulů

K čemu je dobrý technologický kontejner?

Mnoho výrobních podniků čelí nedostatku prostoru pro umístění technologických zařízení. Mnoho z nich proto jistě ocení mobilní technologické kontejnery. Díky umístění v kontejneru, je zařízení snadno přenosné a připraveno k použití na různých místech. Kontejner poskytuje dostatečný prostor pro umístění všech potřebných komponentů. Kontejnerové řešení hodně pomůže podnikům sídlícím v pronajatých prostorách – celý kontejner s instalovaným zařízením můžeme zvednout jeřábem a přesunout na nové místo. To přináší úsporu času a peněz.

specifikace kontejnerů
ikona hodiny
Rychlá výroba
Výroba probíhá ve výrobní hale a je podstatně rychlejší než klasická.
ikona palec
Garance kvality
Dodržování stavebních předpisů a používání kvalitních materiálů.
ikona cihly
Flexibilita prostoru
Možnost změny prostoru dle situací a potřeb.
ikona cena
Dostupná cena
Náklady oproti klasické stavbě jsou o 10-30% nižší.
Mobilita budovy
Možnost změny umístění budovy z místa A do místa B
Moderní vzhled
Použitím nejnovějších trendů může vzniknout moderní a funkční vzhled.
Připravíme vám nezávaznou nabídku
Odeslat poptávku

Realizace | technologických kontejnerů

všechny realizace
|
logo kreyo
crossmenu